Čís.: 651532 49 (PSZ4)
Přířezy pěnové fólie – ratioform tloušťka materiálu 1 mm
d x š 400 x 300 mm, bal.j. 1000 ks
d x š 400 x 300 mm, bal.j. 1000 ks
Čís.: 651532 49 (PSZ4)
Přířezy pěnové fólie – ratioform tloušťka materiálu 1 mm
d x š 400 x 300 mm, bal.j. 1000 ks
Součet (s DPH)
2.323,20 Kč
Výrobky jsou odesílány jako:
1 balení po 1000 ks
Dodací lhůta: 5-6 pracovní dny
Nebo
Požádat o vzorek
Požádejte nyní o bezplatný vzorek:800 950 950
Pondělí až čtvrtek od 7:30 do 16:30, pátek od 7:30 do 15:30.
Čís.: 651532 49 (PSZ4)Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Součet (s DPH)
2.323,20 Kč
Výrobky jsou odesílány jako:
1 balení po 1000 ks
Dodací lhůta: 5-6 pracovní dny
Nebo
Požádat o vzorek
Požádejte nyní o bezplatný vzorek:800 950 950
Pondělí až čtvrtek od 7:30 do 16:30, pátek od 7:30 do 15:30.
Čís.: 651532 49 (PSZ4)Přihlásit se a ve třech krocích přejít k předběžné kalkulaci nákladů
Čís. | Bal.j. [ks] | Šířka [mm] | Délka [mm] | Hmotnost [kg] | Cena / ks (s DPH) | Množství | Součet (s DPH) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
651532 49 PSZ4 | 1 000 | 300 | 400 | 3,87 | 2,32 Kč | 2.323,20 Kč | ||
480751 49 PSS | 1 | 800 | 1 200 | 6,14 | 5.578,10 Kč | 5.578,10 Kč |
651532 49 PSZ4
651532 49 PSZ4
2,32 Kč
d x š 400 x 300 mm, bal.j. 1000 ks
480751 49 PSS
480751 49 PSS
5.578,10 Kč
d x š 1200 x 800 mm, bal.j. 450 ks
Popis výrobku
- Polyetylénové pěnové fólie jsou flexibilní, lehké a poskytují ochranu
- Nezávadné pro potraviny a nepropustné pro vodu
- 100% recyklovatelné
Vyrobeno z měkké, flexibilní a elastické pěnové fólie. Přířezy pěnové fólie z kartonu jsou ideální pro ochranu citlivých povrchů jako například dřeva, skla, keramiky, chromu nebo laku.
Technická data
| Materiál | pěnová fólie |
|---|---|
| Tloušťka materiálu | 1 mm |
| Barva | bílá |
| Vlastnost | standardní provedení |
| Typ produktu | pěnové fólie |
| Dodávka | smontováno |
| Šířka | 300 mm |
| Délka | 400 mm |
| Hmotnost | 3.87 kg |
| Datový list výrobku / PPWR | |
| Výrobce / Odpovědná osoba v EU (GPSR) |
Trvale udržitelný rozvoj
Udržitelný výrobek
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Tento výrobek aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a společenské odpovědnosti. Splňuje naše přísná kritéria udržitelnosti a ekonomicky, ekologicky a sociálně tak podporuje udržitelnou budoucnost. Bodové hodnocení klade u každého výrobku rozhodující otázku: Přispívá tento výrobek k vytváření udržitelných a spravedlivých podmínek pro současnost i budoucnost? Níže jsou uvedeny kategorie, ve kterých je tento výrobek obzvláště silný.
Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.
Recyklovatelný produkt
Recyklovatelné výrobky jsou výrobky, které lze po skončení jejich životnosti recyklovat tak, že jsou veškeré jejich součásti recyklovány v určených recyklačních centrech. To znamená, že jednotlivé součásti jsou vyrobeny z materiálů, které lze využít v recyklačním procesu a následně je znovu zpracovat na nové výrobky. Recyklovatelné výrobky pomáhají snižovat dopad odpadu na životní prostředí a šetřit zdroje.
Uhlíková stopa výrobku
- Funkční jednotka LCA
- 1
- Podíl recyklace v %?
- 10
- Uhlíková stopa – rok výpočtu
- 2026
- Platnost LCA (v letech)
- 1
- Metoda výpočtu uhlíkové stopy výrobku
- Výpočet provedl náš partner GlobalChanger (GreenZero) v souladu se zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verze IPCC]). Hodnoty PCF jsou průměrné hodnoty specifické pro daný výrobek, které nebyly ověřeny třetími stranami a mohou se vyvíjet s tím, jak se zlepšují údaje.
- Uhlíková stopa – systémové hranice
- Cradle-to-gate
CO₂ stopa podle životních fází
17,64kg CO₂e
| LCA – materiály a suroviny | 78,5% |
| LCA – výroba obalů | 3% |
| LCA – výroba | 9,6% |
| LCA – doprava | 8,8% |
Hodnoticí systém
Více o našem přístupu k udržitelnosti
3,1/5,9Celkové skóre
| Kritéria | Důležitost | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 3,5 | |
| 30% | 3,2 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 3,4 | |
| 5% | 3,5 |


