800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Nosnost
 

Přísavkové zvedače

Nyní vytváříme tlak, přesněji řečeno podtlak. To je jednoduchý princip každého přísavkového zvedače: Mezi deskou přísavkového zvedače a hladkou plochou přepravovaného předmětu se vytvoří podtlak, takže lze bez problémů zvedat a přemisťovat těžká břemena. Skutečné usnadnění pro Vás a Vaše zaměstnance!
Bylo nalezeno 13 výrobek/-ků/-ky
| | |
Cena na vyžádání
Cena na vyžádání
Přenášecí přístroj
nosnost 160 kg, 1 pár
Cena na vyžádání
Přísavkový zvedač
hliníkové tělo, nosnost 30 kg
bez DPH
od 1.070,-
Přísavkový zvedač
hliníkové tělo, nosnost 120 kg s manometrem
bez DPH
5.790,-
Nové
Zvedací přístroj
ocelová konstrukce, nosnost 180 kg
Cena na vyžádání
Nové
Čelisťový zvedák
pro dvojité podlahy s kobercem
Cena na vyžádání
Přísavkový zvedač
hliníkové tělo, nosnost 60 kg
bez DPH
od 960,-
Přísavkový zvedač
hliníkové tělo, nosnost 70 kg
bez DPH
od 1.340,-
Přísavkový zvedač
plastové tělo, nosnost 45 kg
bez DPH
od 1.660,-
Přísavkový zvedač
hliníkové tělo, nosnost 60 kg a ovládání jednou rukou
bez DPH
od 1.650,-
Přísavkový zvedač
hliníkové tělo, nosnost 100 kg
bez DPH
od 1.590,-
Přísavkový zvedač
hliníkové tělo, nosnost 120 kg
bez DPH
2.960,-
Bylo nalezeno 13 výrobek/-ků/-ky
Přísavkové zvedače pro bezpečnou přepravu těžkých břemen
Přísavkový zvedač obratem ruky vyřeší mnoho problémů při přepravě. Přísavkové zvedače jsou praktickou a snadno použitelnou variantou zvedáků strojů. Ať už potřebujete přemístit tabule skla, nebo jiné těžké předměty s hladkými povrchy, se správnou zvedací technikou bude nakládání a vykládání mnohem snazší a časově nenáročnější. Přísavkové zvedače by přitom měly být chápány skutečně pouze jako zvedací přístroje, které jsou používány jen ke zvedání předmětů. Přepravu předmětů zajistí vhodné dopravní přístroje. KAISER+KRAFT nabízí přepravní systémy pro každou potřebu. Přepravní a zvedací přístroje se liší především jejich zatížitelností. Existují přísavkové podavače s nosností 30 kg i více než 100 kg. Pro každý přepravovaný materiál je tedy k dispozici také vhodný zvedací přístroj. Při použití těchto přístrojů hraje roli nejen ochrana zvedaných předmětů, nýbrž i zdraví zaměstnanců. Předměty sice musí zvednout, ale s přísavkovým zvedačem je uchopení snazší a člověk nemusí nic křečovitě držet a ohýbat se. V případě přepravy pomocí strojů lze samozřejmě dosáhnout ještě většího ulehčení.

Efektivní kombinace zvedací a přepravní techniky
Pomocí dobrého přísavkového zvedače mohou být bezpečně zvedány pračky, nábytek, tabule a desky. Speciální přísavkové zvedače s pohyblivými hlavami jsou vhodné zejména pro zaoblené povrchy, například pro autoskla. Přísavka se pevně přisaje a člověk získá dokonalý úchyt. Přeprava těchto speciálních nebo těžkých materiálů pak ovšem probíhá pomocí pojízdného dopravního přístroje. KAISER+KRAFT nabízí velmi rozmanité dopravní přístroje, takže zvedací a přepravní techniku lze velmi dobře kombinovat. Také sortiment přísavkových podavačů zahrnuje více variant. Přísavkové zvedače jsou k dispozici s jednou, dvěma a třemi přísavkami, podle toho, jak velké břemeno má být zvedáno. Směrodatný je rovněž použitý materiál. Plastové přísavkové zvedače mají často nižší nosnost než hliníkové přísavkové zvedače. Dobrou alternativou přísavkových zvedačů jsou zvedací magnety. V sortimentu KAISER+KRAFT naleznete veškeré modely.
Porovnání výrobků