800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Pulty

Pulty pro Vaše obchodní prostory a profesionální recepci. Protože, jak víme, první dojem je rozhodující. První pohled často padne na recepční pult, který je centrem vstupního prostoru a prvním místem setkání se zákazníky nebo obchodními partnery – v hotelu, lékařské ordinaci nebo advokátní kanceláři, v agenturách.
Bylo nalezeno 0 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 0 výrobek/-ků/-ky
Pulty
Elegantní a funkční pulty opticky pozvednou nebytové prostory. Současně nabízejí možnost vytvoření více užitkové plochy na minimálním prostoru. Pulty doplněné elegantními židlemi a stoly se stanou poutačem v každé kanceláři a usnadní plynulý průběh prací díky efektivním funkcím. Speciální systémové pulty jsou optimálním řešením pro zařízení vstupní oblasti ve firmách nebo praxích. Tyto kvalitní pulty mohou být samozřejmě použity taky na veletrzích, pro gastronomické účely a na prodejních plochách.

Účelné a stylové
V naší nabídce naleznete pulty pro Vaše firemní prostory. Upravte své vstupní prostory pomocí kvalitních stolů, židlí a pultů tak, aby vzniklo atraktivní místo prvního setkání se zákazníky a klienty. V e-shopu si za tímto účelem můžete vybrat pulty v různých provedeních, z kvalitních materiálů a v elegantním designu, které se decentně přizpůsobí stávajícímu zařízení firmy. Flexibilní konstrukce umožňuje snadné začlenění do každého prostoru. Kancelář nebo praxe – efektivní vylepšení je nyní na dosah ruky: využijte výhod atraktivního sortimentu stylových pultů, židlí a stolů KAISER+KRAFT.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků