800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Hloubka
Šířka
Tvar
Vlastnost
Výška
 

Pulty

Pulty pro Vaše obchodní prostory a profesionální recepci. Protože, jak víme, první dojem je rozhodující. První pohled často padne na recepční pult, který je centrem vstupního prostoru a prvním místem setkání se zákazníky nebo obchodními partnery – v hotelu, lékařské ordinaci nebo advokátní kanceláři, v agenturách.
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
| | |
Pult pro bistra COOL
v x š x h 1130 x 1400 x 530 mm
bez DPH
19.900,-
Pult COFFEE-BAR
v x š x h 1130 x 650 x 530 mm
bez DPH
17.000,-
Pult STARLIGHT
v x š x h 1130 x 1550 x 550 mm
bez DPH
21.000,-
Pult JACKY
v x š x h 1130 x 800 x 520 mm
bez DPH
13.600,-
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
Pulty
Elegantní a funkční pulty opticky pozvednou nebytové prostory. Současně nabízejí možnost vytvoření více užitkové plochy na minimálním prostoru. Pulty doplněné elegantními židlemi a stoly se stanou poutačem v každé kanceláři a usnadní plynulý průběh prací díky efektivním funkcím. Speciální systémové pulty jsou optimálním řešením pro zařízení vstupní oblasti ve firmách nebo praxích. Tyto kvalitní pulty mohou být samozřejmě použity taky na veletrzích, pro gastronomické účely a na prodejních plochách.

Účelné a stylové
V naší nabídce naleznete pulty pro Vaše firemní prostory. Upravte své vstupní prostory pomocí kvalitních stolů, židlí a pultů tak, aby vzniklo atraktivní místo prvního setkání se zákazníky a klienty. V e-shopu si za tímto účelem můžete vybrat pulty v různých provedeních, z kvalitních materiálů a v elegantním designu, které se decentně přizpůsobí stávajícímu zařízení firmy. Flexibilní konstrukce umožňuje snadné začlenění do každého prostoru. Kancelář nebo praxe – efektivní vylepšení je nyní na dosah ruky: využijte výhod atraktivního sortimentu stylových pultů, židlí a stolů KAISER+KRAFT.
Porovnání výrobků