800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku
E-Shop
Využijte různé možnosti a výhody našeho systému obchodu. Vedle zákaznicky specifického internetového obchodu (customized web) Vám nabízíme také internetový obchod SAP-OCI a internetový obchod Ariba-PunchOut. Můžete si vybrat.
Customized Web

– individuální alternativa pro optimalizovaný nákup materiálu bez systému e-procurementu.

Našim zákazníkům Customized Web nabízíme Individuální podmínky a sortiment a na přání také vlastní firemní logo v rámci internetové prezentace KAISER+KRAFT. Kromě individuálních mezí rozpočtu zde můžete rovněž variabilně spravovat uživatele. Na přání jsou možná další přizpůsobení speciálně přizpůsobená Vašim přáním.

Přehled funkcí:
• Rozsáhlé a jednoduché možnosti vyhledávání
• Podrobná data o výrobcích včetně obrázků a popisů
• Správa vzorů objednávek
• Správa dodacích a fakturačních adres
• Historie zakázek s mnoha inteligentními funkcemi
• a mnoho dalšího

SAP-OCI

Používáte SAP a chtěli byste prostřednictvím OCI (Open Catalog Interface) propojit náš internetový obchod s Vaším systémem? Žádný problém. V našem internetovém obchodu SAP-OCI si můžete vytvářet vlastní vzory objednávek a odeslat je do svého systému SAP před tím, než nám ze svého systému SAP odešlete objednávky. Internetový obchod SAP-OCI rádi individuálně přizpůsobíme Vašim přáním a potřebám. V internetovém obchodu jsou k dispozici Vaše individuální ceny, data o výrobcích i sortimenty, které pro Vás byly uloženy. Všechna tato data jsou odesílána přes rozhraní OCI.

Aktuálně podporujeme formáty OCI 2.0 – 5.0

Ariba-PunchOut

Kromě internetového obchodu OCI Vám nabízíme také internetový obchod Ariba PunchOut. Tento obchod umožňuje přenos příslušných informací o výrobcích do Vašeho systému hospodaření se zbožím. Pro Vás platné ceny, příslušná data o výrobcích a sortimenty jsou zde také uloženy.

Porovnání výrobků