800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku
E-Business

E-business u KAISER+KRAFT

Když se internetový obchod stal roku 1999 centrálním tématem evropského obchodu, byl KAISER+KRAFT dobře připraven. Již od roku 1995 jsou naše výrobky pro zařízení provozu, kanceláře a skladu zaznamenávány v elektronické databázi, systému s informacemi o výrobcích (PIM). Toho času je touto cestou k dispozici více než 35.000 výrobků. Od roku 1997 jsou z této databáze stisknutím tlačítka vytvářeny obsahy pro internetový obchod a katalogy e-procurementu. Pro správu, dohled a další rozvoj dat o výrobcích byl dokonce vytvořen zvláštní tým pro údržbu dat. Díky nynějším dlouhodobým zkušenostem mohou být obsahy katalogů kontinuálně a kvalitativně revidovány. Texty popisující výrobky, atributy, grafická znázornění a související hesla, která pomáhají zákazníkovi při výběru zboží, jsou neustále doplňována. Využití systému e-procurementu silně závisí na kvalitě dat o výrobcích. KAISER+KRAFT coby mezinárodní zásilkový obchod nese proto velkou zodpovědnost vůči svým zákazníkům. Hlavní kompetencí firmy KAISER+KRAFT je této zodpovědnosti dostát.

 

V případě dotazů je Vám kdykoli k dispozici tým e-commerce/e-procurement.

 

Kontaktovat experty e-procurement

 

 

E-procurement & customized web

Sestavili jsme pro Vás nejdůležitější související informace na téma e-procurementu a rychlé řešení individuálně přizpůsobeného internetového obchodu. Přečtěte si, které datové formáty a klasifikace ovládáme a jak můžete i Vy v nejkratším čase zjednodušit svůj nákup materiálu.


Více informací k tématu e-procurementu


Více informací k tématu customized web

Reference


Již mnoho let úspěšně spolupracujeme s mnoha renomovanými velkými podniky.

Mezi tyto podniky patří například

Trhy


Elektronický katalog KAISER+KRAFT můžete nyní nalézt na mnoha trzích. Patří mezi ně otevřené i uzavřené systémy, jako například:

» podnik KAISER+KRAFT, Hoffmann Group, Keller&Kalmbach, Hagemeyer
» platforma více dodavatelů
» bezplatné používání pro všechny zákazníky

Porovnání výrobků