800 950 950 

Umožněte svým zaměstnancům příjemné strávení přestávek v odpovídajících venkovních prostorách Vaší firmy nebo vybavte příjemně a účelově odpočívadla čerpacích stanic, parky či rekreační zařízení.

 

KAISER+KRAFT Vám nabízí vedle laviček, stojanů na kola a odpadkových košů vše co potřebujete pro plné vybavení venkovních prostor.

 

Na této straně Vám nabízíme vybrané výrobky. Kompletní sortiment KAISER+KRAFT si můžete prohlédnout zde:

 

Kompletní sortiment

 

 

 

Stojany na kola, opěrné oblouky

Cyklisté potřebují stojany, aby své dopravní prostředky mohli bezpečně zaparkovat. V bezpečí jsou kola jen tehdy, pokud je možné je uzamknout k opěrnému oblouku nebo stojanu. Užívání kola jako dopravního prostředku je velmi šetrné k životnímu prostředí. Každý cyklista, který nepoužije auto, aktivně přispívá ke snížení produkce CO2. Proto by firmy, rekreační zařízení, každá škola a každé město měly zajistit dostatečnou vybavenost parkovacími místy pro jízdní kola. V závislosti na umístění nabízí KAISER+KRAFT pro parkování kol jedno- nebo oboustranné stojany, (stojany) kryté přístřešky apod. Právě kryté přístřešky podporují užívaní kola jako transportního prostředku a cyklisté zůstávají kolu věrni také během nepříznivého počasí. Stojany na kola jsou u KAISER+KRAFT vyrobeny z robustních materiálů s vynikající povrchovou úpravou. Stojany lze spolehlivě ukotvit do různých povrchů včetně betonu.

 

Kompletní sortiment

 

 

 

Přístřešky

Venkovní prostory se zpravidla využívají jen po dobu příznivého počasí. Když začne pršet, sněžit nebo přijde bouřka, hledá každý chráněné místo. Také kuřáci jsou vděční za zakryté přístřešky, které je chrání před špatným počasím. Ale také ve velkých parcích, na zastávkách autobusu a pro zakrytí stojanů pro jízdní kola jsou přístřešky často využívány. Firmy mohou svým zaměstnancům pomocí přístřešků poskytnout chráněné místo během pauzy nebo ochranu jejich dopravních prostředků před špatným počasím. KAISER+KRAFT nabízí kromě klasických přístřešků pro kuřáky a praktických přístřešků pro jízdní kola také zastřešení pro auta. V e-shopu naleznete základní a přídavné prvky, pomocí kterých je možné konstrukci přístřešku podle potřeby měnit a rozšiřovat. Přístřešky jsou vyrobeny ze stabilních ocelových prvků s vynikající povrchovou úpravou a bezpečnostního skla. Dlouhá životnost a vysoká bezpečnost jsou proto samozřejmostí.

 

Kompletní sortiment

 

 

 

Lavičky, stoly

Vybavte venkovní prostory Vaší firmy pohodlnými lavičkami a nabídněte svým zaměstnancům možnost odpočinku ve venkovních prostorách. Ať pracovní či obědová přestávka (nebo jen příjemné slunné místo), s lavičkami a stolem si můžete zpříjemnit pobyt ve venkovních prostorách. KAISER+KRAFT Vám nabízí širokou nabídku nábytku pro venkovní prostory, mimo jiné klasické lavičky z umělé hmoty a parkové lavičky ze dřeva. Použitý materiál stolů a laviček pro venkovní prostory je vždy odolný vůči povětrnostním vlivům, bez rozdílu volby materiálu, ať už se rozhodnete pro provedení ze dřeva, plastu nebo trubek. Lavička trubkové konstrukce je obzvláště vhodná do parku nebo venkovních prostor školy, protože dobře odolává znečištění. Firmy zpravidla objednávají lavičky ze dřeva. Materiály odolné vůči povětrnostním vlivům a vysoce kvalitní zpracování garantují dlouhou životnost. Všechny lavičky a stoly naleznete v e-shopu KAISER+KRAFT:

 

Kompletní sortiment

 

 

Nádoby na odpad, popelníky

Odpadkové koše a popelníky by měly být součástí všech venkovních prostor. Venkovní prostředí totiž láká nejen k příjemné relaxaci v obědové přestávce, ale také k cigaretě. Bez odpadkových košů a popelníků tak mohou být tato místa velmi rychle znečištěna a vypadat nepříjemně. Zejména ve veřejných parcích a dálničních odpočívadlech by se mělo takovémuto znečištění předcházet. Praktické kombinace popelníku s otvorem pro vhazování odpadků jsou jedním ze způsobů, jak předejít znečišťování venkovních prostor. Robustní a povětrnostním vlivům odolné materiály jako ocelový plech nebo tvrdý plast pomohou chránit nejen proti nepříznivému počasí ale i vandalismu. Do venkovních prostor ve firmách se hodí nádoby na odpad a popelníky s moderním a elegantním vzhledem. V e-shopu KAISER+KRAFT naleznete výrobky z ušlechtilé oceli nebo v atraktivních barvách, které budou vhodně reprezentovat Vaši firmu.

 

Kompletní sortiment