800 950 950 

VYSOCE KVALITNÍ VENTILÁTORY KAISER+KRAFT - pro PŘÍJEMNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Jako přední B2B dodavatel vybavení kanceláří, provozů a skladů našim zákazníkům nabízíme nejen široký sortiment, ale i rozsáhlé znalosti o výrobcích a bezvadné služby:

 

Doprava zdarma

Právo na vrácení zboží do 30 dnů

Rychlé dodání

Záruka nejméně 3 roky

Stojanové ventilátory

Stojanové ventilátory patří ke klasickým modelům, které jsou s oblibou používány v letním období. Nalezneme je v kancelářích, obchodech, fitness klubech dalších služby poskytujících firmách.

 

Díky vysokému objemu vzduchu a silnému výkonu jsou stojanové ventilátory vhodné i pro větší místnosti. Nastavené na nízký stupeň zajišťují některé modely simulaci přirozeného proudění vzduchu. Většina ventilátorů nabízí možnost oscilace až do úhlu 90°, jsou výškově přestavitelné a často mají také přestavitelný vertikální úhel sklonu. Stojanový ventilátor tak může z místa instalace optimálně rozvádět vzduch v místnosti a lze jej ideálně přizpůsobit individuálním potřebám. 

 

Na této stránce je výběr z nabídky výrobků v různých provedeních. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky

 

Stolní a stropní ventilátory

Stolní a stropní ventilátory usnadňují práci při vyšších teplotách.

 

Stolní modely KAISER+KRAFT lze nastavit podle individuálních potřeb zaměstnanců a i v trvalém provozu přesvědčují svou ochranou proti přehřátí a bezúdržbovými motory. 

 

Stropní ventilátory zajišťují stálé optimální klima v místnosti. V létě prostor vysokou cirkulací vzduchu ochladí na příjemnou teplotu, zatímco v zimě odvádějí zpět k podlaze teplý vzduch soustředěný u stropu. Podle potřeby je pouze nutné změnit směr otáčení ventilátoru. 

 

Na této stránce je výběr z nabídky výrobků v různých provedeních. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky

 

Podlahové ventilátory

Podlahové ventilátory mohou být použity ve fitness prostorách, soláriích, kancelářích a také v průmyslu. Vysoce výkonný bubnový ventilátor se jako podlahový model například velmi dobře hodí k chlazení strojů, zatímco ventilátor s pochromovaným ochranným košem a kovovým podstavcem lze lépe začlenit do kanceláře a dílenských provozů.

 

Podlahové ventilátory umožňují takové přizpůsobení cirkulace vzduchu, aby po místnosti nepoletovaly listy papíru a aby proud vzduchu nesměřoval přímo do obličeje.

 

Podlahový ventilátor může být na stabilním stojanu navíc vybaven koly, která umožní snadné přemístění. Menší modely jsou opatřeny praktickou nosnou rukojetí. Na této stránce je výběr z nabídky výrobků v různých provedeních. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky

 

Průmyslové ventilátory

Průmyslové ventilátory jsou mimořádně výkonné ventilátory vhodné například pro použití ve skladu nebo ve výrobě. Pomocí těchto modelů lze optimálně ventilovat velké průmyslové haly.

 

Jsou k dispozici jako podlahový model, volně stojící model nebo i jako nástěnný model k pevné montáži. Mobilní varianty jsou vhodné například k chlazení strojů nebo vysoušení staveb, zatímco průmyslový ventilátor připevněný ke stěně zajistí dobré větrání ve velkých prostorách. 

 

U KAISER+KRAFT naleznete široké spektrum průmyslových ventilátorů, které podle možnosti použití nabízejí velmi rozmanité funkce. Od vysoce výkonného bubnového ventilátoru až po radiální ventilátor pro odvětrávání pracovišť s nebezpečnými látkami zde naleznete vše, co pro Váš provoz potřebujete. Na této stránce je výběr z nabídky výrobků v různých provedeních. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky