800 950 950 

Dobré výsledky s dobrým nářadím

K docílení správného výsledku je zapotřebí kvalitní ruční nářadí. Bez něj by nemohl efektivně pracovat ani ten nejlepší profesionál. Každý řemeslník má proto svou osobní sadu nářadí stále po ruce – ať už ve vlastní tašce, boxu, pracovním stole nebo v nástrojovém vozíku. Jen skutečně dobré nářadí obstojí v tvrdém testu, kterému jej profesionál denně podrobuje.

Pro takové profesionály nabízíme sady nářadí, které vyhoví každému účelu použití. Možná potřebujete jen sadu nových klíčů, abyste doplnili své zásoby, nebo potřebujete úplně novou sadu pro uložení do měkké pěnové vložky. Ať pro dílenský stůl nebo dílenský vozík, máme pro Vás vhodné sady nářadí. Dodáváme Vám výhradně produkty s vynikajícím poměrem ceny a kvality od firmy Vigor a Carolus – značek firmy Hazet, resp. Gedore.

Nyní jste na řadě Vy: doplňte svou výbavu!

Volné sady nářadí

Pokud pro své stávající nástrojové vozíky, bedny a skříně potřebujete nové, resp. další nářadí, naše volné sady nářadí budou správnou volbou. Nemusíte dlouze přemýšlet – vyberte si sadu a hotovo. Pro každou z těchto sad byly předem vybrány ty nejdůležitější typy nářadí.

Sady nářadí v pěnové vložce (shadowboards)

Výhody pěnové vložky pro Vaše nářadí jsou zřejmé: ihned poznáte, když něco chybí. A nářadí je zároveň bezpečně uloženo. Naše pěnové vložky jsou přesně přizpůsobeny rozměrům zásuvek mnoha nástrojových vozíků, dílenských stolů a zásuvkových skříní z našeho sortimentu. Vložky s nářadím Carolus navíc nabízejí možnost rychlého a snadného přizpůsobení šířky a hloubky nožem na požadované rozměry (minimální rozměry š x h 485 x 345 mm).

Následující sady nářadí s pěnovou vložkou jsou vhodné pro nástrojové vozíky EUROKRAFT:

Následující sady nářadí s pěnovou vložkou jsou vhodné pro nástrojové vozíky QUIPO:

Pro nástrojové vozíky jiných značek doporučujeme rovněž tyto produkty:

Pro dílenské stoly EUROKRAFT jsou vhodné tyto vložky pro nářadí:

Pro všechny ostatní skříňové pracovní stoly jsou k dispozici následující produkty:

Máte nářadí od různých výrobců a chcete pro ně vhodně upravit svou individuální pěnovou vložku? K takové vložce na míru stačí čtyři jednoduché kroky:

  1. Sken za pomoci některé námi dodávané skenovací jednotky.
  2. Vytvoření designu shadowboard výrobcem vložky.
  3. Schválení návrhu v PDF.
  4. Výroba shadowboard na frézovací jednotce a laserové stanici.

Pokud máte dotazy, kontaktujte nás.