800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku

Zákaznický servis

Zákaznický servis KAISER+KRAFT je tu vždy pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že námi dodané zboží vyžaduje pravidlený servis nebo opravu. Náš servisní technik Vám nabídne vždy nejvhodnější řešení. V závislosti na povaze servisního zásahu zajišťujeme servis přímo u výrobce. I v takovém případě se postaráme o veškerou dopravu a usilujeme přitom o co nejkratší termín vyřízení. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni.

 

Originální náhradní díly

V případě, že budete potřebovat náhradní díly, velmi rádi Vám je co nejrychleji dodáme.

KONTROLA REGÁLŮ

Přenechte nám Vaše povinnosti! Provozovatelé regálového zařízení nesou odpovědnost za jeho bezpečnost a bezpečnost svých zaměstnanců, věcí, vozidel a uskladněného zboží. Pokud potřebujete provést kontrolu regálových konstrukcí v souladu s normami, zavolejte nám a my Vám s radostí připravíme nabídku podle Vašich potřeb.

Údržba a péče

Určitě to znáte: „Kdo chce zůstat déle zdravý a fit, měl by na sebe dbát.“ Ani u přístrojů tomu není jinak. Aby Váš výrobek dlouho vydržel, je důležité provádět pravidelnou údržbu a opravy. Na Vaše přání se o to postará náš servisní technik – Vaše zařízení tak bude stále výkonné a bude si zachovávat svou hodnotu. Dejte nám vědět a my Vám rádi připravíme nabídku těchto služeb na míru!

KONTROLA MANIPULAČNÍ TECHNIKY

 

 

Potřebujete zkontrolovat Vaši manipulační techniku? Obraťte se na nás! Rádi Vám poskytneme podporu při dodržování termínů všech zákonem předepsaných kontrol na zařízeních a prostředcích pro pozemní dopravu. Kontaktujte nás – rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku.

 

Kontakt

Chcete kontaktovat náš zákaznický / montážní servis?

Telefon: 800 950 950
Fax: 800 100 046
E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz

Telefonicky jsme pro Vás k zastižení od pondělí - pátek 7:30 - 17:00 hodin!

 

 

| Zpět na stránku s přehledem

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků