800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Formát promítací stěny
Šířka obrazové plochy
Výška obrazové plochy
 

Promítací stěny

Tolik pozornosti se dostane jen vyvoleným: promítací stěny nebo projekční stěny nesmí chybět v žádné kanceláři, protože se na ně budou všichni dívat, až budete mít svou příští multimediální prezentaci. Takže si vyberte správný model, aby Vaše prezentace získala vhodný rámec. Vedle stacionárních máme v nabídce i mobilní promítací stěny.
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky
| | |
Stolní promítací stěna
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 3.690,-
Promítací stěna na stativu
formát promítací stěny 1:1
bez DPH
od 2.690,-
Promítací stěna na stativu
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 3.990,-
Promítací stěna, stacionární
formát promítací stěny 1:1
bez DPH
od 1.790,-
Promítací stěna, stacionární
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 2.290,-
Promítací stěna, mobilní
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 15.900,-
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky
Promítací stěny – vše před očima při prezentacích a přednáškách.
Kancelářský život bez promítacích stěn? To je již téměř nepředstavitelné. Plátna nebo projekční stěny se dnes používají téměř všude, na seminářích, schůzích nebo při videokonferencích a prezentacích. Pokud při společném moderování, vysvětlování, diskusi a poradách nestačí podpora ve formě flipchartů nebo přednáškové stěny, např. v případě většího publika, stačí jednoduchá promítací stěna pro projektor a příslušenství. Ať už chcete předvést moderní, dokonale připravenou multimediální prezentaci, nebo uspořádat spontánní, kreativní brainstorming s fóliemi, popisovači a zpětným projektorem, díky promítací stěně nebo plátnu bude společné sledování hračkou.

Vyberte si správné promítací stěny pro projektor a příslušenství!
Ďábel se, jak známo, skrývá v detailech – nejinak je tomu u tématu promítacích stěn, protože v našem e-shopu můžete vybírat z četných variant, od základního modelu až po profesionální variantu. Pro dosažení optimálního výsledku je přitom naprosto nezbytné, abyste se rozhodli pro správné plátno nebo promítací stěnu. Nejdůležitější kritérium: každý divák a účastník Vašeho semináře nebo porady by měl mít co nejoptimálnější možnost vidět znázorněný obsah. Pro Vaše plátno to v ideálním případě znamená maximální reflexi a minimální oslnění. Kromě použitého materiálu při výběru vhodného modelu pro Váš účel použití dbejte ve stejné souvislosti také na správnou velikost a vhodný formát. Další otázka, na kterou byste si měli předem odpovědět, se týká místa použití: má být Vaše plátno trvale nainstalováno na jednom místě, nebo jej chcete flexibilně používat na různých místech? V našem sortimentu v každém případě naleznete stacionární i mobilní varianty. Posledně zmíněné se vyznačují obzvláště jednoduchou funkčností, takže je lze snadno přemisťovat a současně jednoduše nainstalovat. Vidíte: prezentace a přednášky takto hravě zvládnete – vyberte si nyní zde v e-shopu novou projekční stěnu nebo plátno pro projektor!
Porovnání výrobků