800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Formát promítací stěny
Šířka obrazové plochy
Výška obrazové plochy
 

Promítací stěny

Tolik pozornosti se dostane jen vyvoleným: promítací stěny nebo projekční stěny nesmí chybět v žádné kanceláři, protože se na ně budou všichni dívat, až budete mít svou příští multimediální prezentaci. Takže si vyberte správný model, aby Vaše prezentace získala vhodný rámec. Vedle stacionárních máme v nabídce i mobilní promítací stěny.
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky
| | |
Stolní promítací stěna
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 3.690,-
Promítací stěna na stativu
formát promítací stěny 1:1
bez DPH
od 2.690,-
Promítací stěna na stativu
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 3.990,-
Promítací stěna, stacionární
formát promítací stěny 1:1
bez DPH
od 1.790,-
Promítací stěna, stacionární
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 2.290,-
Promítací stěna, mobilní
formát promítací stěny 4:3
bez DPH
od 15.900,-
Bylo nalezeno 7 výrobek/-ků/-ky
Promítací stěny – vše před očima při prezentacích a přednáškách.
Kancelářský život bez promítacích stěn? To je již téměř nepředstavitelné. Plátna nebo projekční stěny se dnes používají téměř všude, na seminářích, schůzích nebo při videokonferencích a prezentacích. Pokud při společném moderování, vysvětlování, diskusi a poradách nestačí podpora ve formě flipchartů nebo přednáškové stěny, např. v případě většího publika, stačí jednoduchá promítací stěna pro projektor a příslušenství. Ať už chcete předvést moderní, dokonale připravenou multimediální prezentaci, nebo uspořádat spontánní, kreativní brainstorming s fóliemi, popisovači a zpětným projektorem, díky promítací stěně nebo plátnu bude společné sledování hračkou.

Vyberte si správné promítací stěny pro projektor a příslušenství!
Ďábel se, jak známo, skrývá v detailech – nejinak je tomu u tématu promítacích stěn, protože v našem e-shopu můžete vybírat z četných variant, od základního modelu až po profesionální variantu. Pro dosažení optimálního výsledku je přitom naprosto nezbytné, abyste se rozhodli pro správné plátno nebo promítací stěnu. Nejdůležitější kritérium: každý divák a účastník Vašeho semináře nebo porady by měl mít co nejoptimálnější možnost vidět znázorněný obsah. Pro Vaše plátno to v ideálním případě znamená maximální reflexi a minimální oslnění. Kromě použitého materiálu při výběru vhodného modelu pro Váš účel použití dbejte ve stejné souvislosti také na správnou velikost a vhodný formát. Další otázka, na kterou byste si měli předem odpovědět, se týká místa použití: má být Vaše plátno trvale nainstalováno na jednom místě, nebo jej chcete flexibilně používat na různých místech? V našem sortimentu v každém případě naleznete stacionární i mobilní varianty. Posledně zmíněné se vyznačují obzvláště jednoduchou funkčností, takže je lze snadno přemisťovat a současně jednoduše nainstalovat. Vidíte: prezentace a přednášky takto hravě zvládnete – vyberte si nyní zde v e-shopu novou projekční stěnu nebo plátno pro projektor!
Porovnání výrobků