800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku

PLÁNOVÁNÍ A PORADENSTVÍ

 

PLÁNOVACÍ SERVIS CAD

 

Má skříň stát u zdi nebo vedle okna? Jak velké regály se vejdou do Vašeho skladu? Dodrželi jste všechny potřebné normy? Nemusíte mít odpověď na všechno. Měli byste pouze vědět, na koho se máte obrátit, když si nebudete vědět rady se zařizováním Vašich pracovních prostor. V těchto případech můžete využít našeho bezplatného plánovacího servisu CAD. V případě zájmu nás kontaktujte na:

 

Telefon: 800 950 950
Fax: 800 100 046
E-mail: service@kaiserkraft.cz

 

Plánujte od nynějška své nové kancelářské prostory, společné prostory a archivy s našimi odborníky. A to profesionálně, transparentně a ve 3D. Na základě Vašeho zadání  převezmou naši zkušení odborníci plánování a vizualizaci Vašich firemních prostor, přičemž budou samozřejmě brát ohledy na ergonomii místa a pracovní postupy. Dostanete od nás návrhy také ve 3D, abyste mohli lépe posoudit, co více vyhovuje Vašim potřebám. Tak lze předejít případným nedostatkům. Hotový plán kanceláře od nás dostanete předem ke kontrole, a pokud jej schválíte, pustíme se ihned do práce. S radostí pro Vás připravíme podrobnou nabídku. Obraťte se na nás.

 

 

PROSTOROVÁ ŘEŠENÍ VELKÝCH PROJEKTŮ + PROJEKČNÍ SLUŽBY

 

Ať už potřebujete halové kanceláře, ochranné mříže pro stroje, jeřábová zařízení nebo systémy dělících stěn, žádný Váš požadavek není tak velký, abychom ho nemohli splnit. Vytvoříme pro Vás efektivní a bezpečné prostorové koncepce v jakékoli velikosti. Ať už chcete místo, které máte k dispozici, využít jakkoli, navrhneme pro Vás vhodné řešení:

 

  • jednopodlažní nebo
  • dvoupodlažní
  • pojízdné nebo statické
  • účelové nebo reprezentativní
  • včetně sanitárního zařízení nebo bez něj

 

Naše prostorová řešení jsou vždy vyrobena na míru a realizována s kvalitními systémovými komponentami. Přitom vždy splníme Vaše nároky na kvalitní, trvalou a hospodárnou stavbu. Je důležité, aby nové prostory vyhovovaly Vašim představám a dobře zapadly do stávající architektury. Proto prostorové systémy KAISER+KRAFT navrhujeme společně s Vámi.

 

U velkých projektů samozřejmě převezmeme také jejich kompletní realizaci  – od plánování až po dodání zboží a konečné předání. Naši projektoví specialisté jsou Vám vždy k dispozici.

 

Kontaktujte prodejní kancelář ve Vašem okolí!

 

| Zpět na stránku s přehledem

Porovnání výrobků