800 950 950 

POSILY DO VAŠEHO SKLADU

Vítejte v oblasti produktů pro sklad od KAISER+KRAFT – naleznete zde kompletní vybavení pro Vaše skladové prostory od základních regálů až po etikety.
 

KK_cz_Header_LP_Lager_neu.jpg

Bez ohledu na to, jak velké jsou Vaše skladové prostory nebo co v nich skladujete, organizace skladu vždy stojí a padá na vhodném vybavení. Proto zde naleznete vše pro smysluplně strukturovaný a uspořádaný sklad – od transparentních přepravek na drobné součásti přes palety a mřížkové boxy až po velkoobjemové přepravníky s kapacitou více než 3000 l.
 

Ke kategorii skladového zařízení

Ve skladu se obvykle neobejdete bez regálů. U nás najdete ten pravý, který se hodí do Vašeho skladu – ať už jde o regál pro velká zatížení, širokorozpěťový regál nebo montovaný regál.Vy víte nejlépe, jaké regály pro svou firmu potřebujete – a my je pro Vás máme.
 

 

Ke kategorii regálů

Práce ve výšce s sebou vždy nese dodatečná rizika – s bezpečnými žebříky a lešeními však můžete Vašim zaměstnancům zajistit pevnou půdu pod nohama. Když budou po ruce schůdky nebo žebřík, zabráníte zároveň používání nebezpečných alternativ jako jsou například vratké bedny.

 

Ke kategorii žebříků a lešení

Někdy stačí úplně malá věc, abyste předešli nehodě na pracovišti – značení na podlaze nebo výstražný a ochranný profil Knuffi. Právě ve skladu mají bezpečnostní opatření jako prahy pro vozovky a ochrana hran a protinárazová ochrana velký smysl, protože chrání zaměstnance, dopravní techniku i zařízení.

 

Ke kategorii zahrazení a označení

DALŠÍ KATEGORIE S PRODUKTY PRO SKLAD

V této části naleznete mnoho dalších kategorií s množstvím produktů, které vhodně doplní Váš sklad.
 

Více informací k tématu sklad

Jak bude vypadat Váš sklad si můžete buď naplánovat sami nebo tento úkol můžeme převzít za Vás a přesně realizovat Vaše představy. Naši odborníci zajistí kompletní realizaci projektu – a v části Projekty a reference si můžete udělat představu, jak by to mohlo vypadat. Pro RWE Innogy jsme například zařídili kompletní sklad v Německu na ostrově Helgoland, včetně individuálních výrobků na zakázku, a velký projekt nového skladového a logistického centra realizovali spolu s firmou Vishay.