800 950 950 

Víc než jen psací stůl

Vítejte v kategorii produktů pro kancelář od KAISER+KRAFT – naleznete zde vše pro zařízení a vybavení Vašich kancelářských prostor. A to v nejrůznějších tvarech, materiálech a barevných provedeních.

KK_cz_Header_LP_Büro.jpg

Při zařizování kanceláře člověk málokdy sáhne po jednotlivých kusech. Proto zde naleznete naše série kancelářského nábytku – jedná se o nábytkové sestavy v jednotném, vzájemně sladěném provedení. Kancelářský nábytek musí být funkční. Avšak musí být také mimořádně praktický a zároveň také dobře vypadat. Velký důraz klademe rovněž na ergonomii – především u kancelářských židlí a psacích stolů.

 

Ke kategorii kancelářského nábytku

KAISER+KRAFT Vaší firmě kromě kancelářského nábytku nabízí také mnoho kvalitních produktů pro kompletní vybavení kanceláře . Nabídka zde sahá od odkládacích systémů přes věšákové stojany a systémy dělicích stěn až po ventilátory .

 

Ke kategorii kancelářského vybavení a kancelářských potřeb

Pokud hledáte skříň, pravděpodobně už máte jasnou představu, jak by měla vypadat. Víte, zda potřebujete skříňku, závěsnou skříň nebo skříň na nebezpečné látky. Dobrá zpráva je, že máme všechny – od skříně na pořadače až po šatní skříňku. 
 

Ke kategorii skříní

Kdo chce sdílet nápady, koncepce a výsledky, prezentaci se většinou nevyhne. Vhodné pomůcky – klasické flipcharty nebo pojízdné bílé tabule – Vám pomohou se zpracováním informací a s jejich přehledným znázorněním.

 

Ke kategorii produktů pro prezentace a přednášky

DALŠÍ KATEGORIE S PRODUKTY PRO KANCELÁŘ

V této oblasti naleznete doplňkové kategorie a v nich mnoho dalších praktických produktů. 

Více informací k tématu kancelář

Kromě vhodného vybavení pro Vás máme také mnoho tipů: na našich informačních stránkách na téma prezentace naleznete například článek „Vylepšete svou prezentaci“ a v něm jednoduché stylistické prostředky, které Vám pomohou udělat Vaši příští přednášku ještě lepší.

 

Přemýšlíte, zda má pro Vás smysl pořídit si psací stoly s elektrickým přestavováním výšky? Zde se můžete dozvědět podrobnější informace na příkladu modelů Upliner.