800 950 950 

VŽDY NA SPRÁVNÉ MÍSTO

Vítejte v kategorii produktů pro transport od KAISER+KRAFT – naleznete zde nejen přístroje pro horizontální a vertikální přepravu, ale i vhodné vybavení pro bezpečnou dopravu a expedici zásilek bez nebezpečí poškození.

KK_cz_Header_LP_Transport.jpg

Proč se dřít (a možná i sedřít) když existuje spousta přístrojů, které za Vás udělají těžkou práci, a to i v případě těch nejtěžších břemen? Podle prostředí a typu úkolu to skvěle zvládnou minilifty, zvedací stoly a další vhodné produkty.

 

Ke kategorii zvedacích přístrojů

Víme, že každá firma má odlišné nároky na dopravní přístroje a potřebuje přepravovat rozdílné věci – proto máme v sortimentu specializované dopravní přístroje a vozíky. Pro sudy nabízíme držáky sudů, pro spisy kancelářské vozíky, pro velké a těžké zboží dopravní rudly a mohli bychom pokračovat dál. Ať chcete ve Vaší firmě přepravit cokoliv rychleji a bezpečněji,, v této kategorii naleznete přesně to pravé vybavení.

 

Ke kategorii dopravních přístrojů a vozíků

Při balení byste raději neměli šetřit, a to ani při výběru materiálů, ani z hlediska kvality. Pro začátek si můžete vybrat z kartonáží a ovazovacích pásků, pro balení křehkých předmětů doporučujeme dodatečná zajištění pomocí ochrany hran a bublinkové fólie.

 

Ke kategorii obalového materiálu

Co mají společného dopravní přístroje, pojízdný nábytek, a kancelářské židle? Ano, jsou to kola a kolečka. Podle přístroje, přepravované hmotnosti a místa použití se musíte pouze rozhodnout, zda jsou pro Vás tou pravou volbou otočná kola, pneumatiky nebo nábytková kola.

 

Ke kategorii kol a koleček

DALŠÍ KATEGORIE S PRODUKTY PRO TRANSPORT

Při přemisťování v provozu samozřejmě nesmí chybět inteligentní dopravní technika a dopravní přístroje a vozíky. Přičemž slovo „klasické“ se mnohem spíše hodí k rudlům než k mimořádně snadno ovladatelným vozíkům s elektromodulem …

 

Více informací k tématu transport

Při výběru kol a koleček je potřeba zvážit několik věcí, mezi nimi např. způsob upevnění, nosnost a materiál. Náš informační článek o kolech a kolečkách Vám krok za krokem ukáže, jak najít dokonalý produkt přesně pro Vás.