800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
  Vytisknout stránku
Jak se k nám dostanete

Kaiser+Kraft,spol. s r.o.
U garáží 1611/1
170 00 Praha 7, Holešovice


Tel.: 800 950 950

E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz

 

Autem:

z centra (Václavské nám.) - ulicí Wilsonova přes Hlávkův most, hned za ním odbočíte doprava do ul. Bubenské nábřeží a po 400 m odbočíte doleva do ul. Argentinská. Na první křižovatce pak zabočíte doprava do ulice Jateční a po levé ruce budete mít kancelářskou budovu Gen, kde nás najdete v 6. patře.


po dálnici od Brna - dálnice D1 směr Praha, příjezd do Prahy po D1 úseky Brněnská, 5. května, přes Nuselský most ulicí Legerova a následně Wilsonova. Dále již pokračujete podle popisu z centra (Václavské nám.)


po dálnici od Plzně – příjezd do Prahy po dálnici D5 a následně po Rozvadovské spojce, před koncem Rozvadovské spojky zahnete doleva do ulice Bucharova a pokračujete dále rovně do ul. Kukulova, kde na konci odbočíte doprava do Patočkovy ul., na konci této ulice odbočíte doleva na Městský okruh, na jehož konci zahnete doprava do Argentinské ulice, poté doleva do Dělnické ul., poté druhou ulicí doprava do ulice Osadní a na konci zahnete do Jateční ulice, ze které dojdete pěšky do budovy Gen, kde nás najdete v 6. patře


po dálnici od Teplic - dálnice D8 směr Praha, příjezd do Prahy po E55 (R8) do ul. Argentinská, ze které odbočíte doleva do ul. Dělnická (viz. závěr trasy po dálnici od Plzně).MHD:

Muzeum → Pražská tržnice Metrem C ze stanice Muzeum do stanice Vltavská, zde přestup na TRAM č. 1, 12, 14 nebo 25, vystoupíte ve stanici Pražská tržnice a pokračujete pěšky po Argentinské ulici do kancelářské budovy Gen, kde nás najdete v 6. patře.

Masarykovo nádraží → Pražská tržnice
Nastoupíte na tramvaj č. 14 a jedete přímo až do stanice Pražská tržnice. Poté pokračujete pěšky po Argentinské ulici do kancelářské budovy Gen, kde nás najdete v 6. patře.

Porovnání výrobků