800 950 950 

ČISTOTA, PŮL ZDRAVÍ

Představujeme Vám kategorii našich výrobků pro životní prostředí. Níže naleznete kategorie produktů pro úklid a čištění, odpadový management a zacházení s nebezpečnými látkami. Můžete se spolehnout na kvalitu, bezpečnost a efektivitu těchto výrobků.

KK_cz_Header_LP_Umwelt.jpg

Na odpad myslíme často až v poslední řadě. Přitom lze sběr a třídění odpadu usnadnit, pokud budeme mít k dispozici vhodné odpadkové koše a další vybavení. V kategorii nádob na odpad proto naleznete také sběrné vozíky na odpad, kleštiny, popelníky a pytle na odpad.

 

Ke kategorii nádob na odpad

Ať už s nebezpečnými látkami pracujete jen příležitostně nebo každý den: produkty z této kategorie Vám pomohou ochránit Vaše zaměstnance a životní prostředí. Pro skladování, přečerpávání a zachycování nebezpečných látek a pro likvidaci uniklých látek naleznete v kategorii manipulace s nebezpečnými látkami určitě vhodné produkty pro Vaši firmu. 

 

Ke kategorii manipulace s nebezpečnými látkami

Čistý provoz a stroje jsou základem úspěšné výroby. S naším profesionálním vybavením uklidíte všechny potřebné prostory a vybavení rychle a efektivně. Vysokotlaké čističe, vysavače a úklidové vozíky z kategorie čištění a sanitární potřeby jsou snadné na obsluhu a zároveň ergonomické. Pro průmyslové potřeby najdete v naší nabídce také čističky drobných součástí a mnoho dalšího.

 

Ke kategorii čištění a sanitárních potřeb

Více informací k tématu životního prostředí

Potřebujete poradit ohledně postupu v případě úniku látek? Na informační stránce sorpční prostředky a produkty pro likvidaci uniklých látek naleznete vše, co potřebujete. V naší bezplatné příručce si můžete přečíst rady pro prevenci a nouzové situace.

 

Kromě toho jsme pro Vás sestavili mnoho informačních článků – například ohledně sorpčních textilií.