800 950 950 

Hledáte nový nábytek pro svou firemní kancelář?

 

KAISER+KRAFT Vám pomůže najít vhodné vybavení. 

 

Jako přední B2B dodavatel vybavení kanceláří, provozů a skladů našim zákazníkům nabízíme nejen široký sortiment, ale i rozsáhlé znalosti o výrobcích a bezvadné služby:

 

Doprava zdarma

Právo na vrácení zboží do 30 dnů

Rychlé dodání

Záruka minimálně 3 roky

Kompletní kanceláře

KAISER+KRAFT Vám nabízí kompletní vybavení Vaší kanceláře. Nabídka obsahuje kompletní sortiment kancelářského nábytku, od psacích stolů přes kancelářské židle, regály, pojízdné kontejnery až po skříně na spisy atd. Kromě jednotlivých dílů nábytku můžete pro Vaše prostory volit z nabídky řad kancelářského nábytku, jejichž jednotlivé části jsou vzájemně designově sladěné. Při výběru správných výrobků Vám na přání pomůže také plánovacího servis CAD, který zohlední veškeré Vaše požadavky na realizaci projektu.

 

Rádi za Vás převezmeme také montáž nábytku. Za pouhých 10 % kupní ceny nábytek v rámci prostor firmy přemístíme, popř. nastěhujeme na místo používání, nainstalujeme a odvezeme obaly. Cenu této služby Vám rádi sdělíme na základě individuální kalkulace. Montážní servis si můžete objednat přímo u výrobku kliknutím na příslušné políčko v okně potvrzení.

 

 

Kancelářské židle

Kdo tráví pracovní dobu u psacího stolu, měl by při výběru správné kancelářské židle věnovat zvláštní pozornost jejím funkcím.

 

Otočné židle pro meziobratlové ploténky jsou obzvlášť vhodné pro dlouhodobé sezení. Chrání nejnáchylnější partii zad a ergonomicky smysluplně přispívají k tomu, abyste se na pracovišti cítili dobře. Díky integrované bodové synchronní mechanice jsou podpořeny důležité pohyby, jako je překlánění nebo naklánění na stranu. Trojrozměrně pohyblivý kloub sedáku jako např. u otočných židlí pro operátory zaručuje v sedě maximální volnost pohybu.

 

KAISER+KRAFT nabízí široký sortiment ergonomických kancelářských židlí v různých designech a z různých materiálů. Na této stránce je výběr z nabídky nejprodávanějších výrobků. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky

 

Psací stoly

Psací stoly hrají při zařizování kancelářského pracoviště důležitou roli. Vhodný pracovní stůl musí vyhovět nejen jednotlivým požadavkům zaměstnanců, ale i prostorovým možnostem kanceláře.

 

Výškově přestavitelné stoly zajišťují díky možnosti flexibilní úpravy výšky komfort a ergonomii na pracovišti dle požadavků každého zaměstnance. Je-li k dispozici dostatek místa, doporučujeme rohové psací stoly, které zaměstnanci kanceláře poskytují velkou pracovní plochu a úložný prostor. Pod nimi lze zpravidla umístit až dva pojízdné kontejnery.

 

Jednotlivé stoly můžete pomocí chytrých propojovacích prvků kombinovat s přístavnými stoly a vytvořit tak individuální sestavu pracovních stolů. Na této stránce je výběr z aktuální nabídky stolů. Náš kompletní sortiment naleznete zde: Náš kompletní sortiment naleznete zde: 

 

Zobrazit všechny výrobky

 

 

Pojízdné kontejnery

Pojízdné kontejnery poskytují úložný prostor pro nejčastěji používané potřeby, které musí být vždy po ruce. Lze je umístit buď pod psací stůl nebo jako dodatečnou odkládací plochu vedle kancelářského stolu. Pokud není nutné kontejner přemisťovat, je možné zvolit stacionární kontejner bez koleček.

 

U KAISER+KRAFT naleznete kontejnery pro psací stůl s výsuvem pro závěsné složky, zásuvkou na pomůcky nebo jednoduchými zásuvkami na pořadače, knihy a jiný pracovní materiál. Design pojízdných kontejnerů lze optimálně přizpůsobit psacím stolům a kancelářským regálům z našeho sortimentu. Tímto způsobem lze jednotlivé kusy kancelářského nábytku spojit do jednotné kompletní kanceláře.

 

Na této stránce je výběr z aktuální nabídky kontejnerů. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky

 

Kancelářské regály

Kancelářské regály by neměly chybět v žádné dobře navržené kanceláři. Nabízejí úložný prostor pro pořadače, dokumenty nebo knihy. Lze je však také využít pro kancelářské přístroje jako jsou tiskárny, scannery a faxy. Pro tyto přístroje jsou regály vybaveny speciálními kabelovými průchodkami.

 

U KAISER+KRAFT naleznete velký výběr kancelářských regálů v různých výškách, šířkách a barvách. Nízký přístavný regál je vhodný například jako odkládací plocha pod parapet. Máte-li málo místa, mohou prostorově úsporné řešení představovat rohové regály, díky kterým bude možné prostor optimálně využit. Do velkých kanceláří, které vyžadují hodně úložného prostoru, lze umístit velkoplošné regálové stěny

 

Na této stránce je výběr z aktuální nabídky regálů. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky

 

Skříně na spisy

Skříně na spisy nabízejí bezpečnost, přehlednost a prostor. To jsou tři kritéria, která by měly skříně na spisy splňovat. Pro ukládání a úschovu důležitých dokumentů je vhodné zvolit uzamykatelné skříně. Pro rychlý přístup k pořadačům, které jsou používany každý den, jsou praktické regálové skříně s otevřenými policemi. 

 

Skříně na spisy je možné umisťovat vedle sebe a vytvořit tak celou stěnu s velkým ukládacím prostorem. Řadu skříní lze také rozšířit o šatní skříň s přídavným úložným prostorem pro pomůcky jako např. vysavač, konvička na zalévání květin, atd. Díky této možnosti skladování těchto pomůcek není narušen celkový vzhled místnosti.

 

Na této stránce je výběr z aktuální nabídky regálů. Náš kompletní sortiment naleznete zde:

 

Zobrazit všechny výrobky