Zpět
Poradce pro oblast Provoz

Soupravy nářadí

Dobré výsledky s dobrým nářadím

K docílení správného výsledku je zapotřebí kvalitní ruční nářadí. Bez něj by nemohl efektivně pracovat ani ten nejlepší profesionál. Každý řemeslník má proto svou osobní sadu nářadí stále po ruce – ať už ve vlastní tašce, boxu, pracovním stole nebo v nástrojovém vozíku. Jen skutečně dobré nářadí obstojí v tvrdém testu, kterému jej profesionál denně podrobuje.

Pro takové profesionály nabízíme sady nářadí, které vyhoví každému účelu použití. Možná potřebujete jen sadu nových klíčů, abyste doplnili své zásoby, nebo potřebujete úplně novou sadu pro uložení do měkké pěnové vložky. Ať pro dílenský stůl nebo dílenský vozík, máme pro Vás vhodné sady nářadí. Dodáváme Vám výhradně produkty s vynikajícím poměrem ceny a kvality od firmy Vigor a Carolus – značek firmy Hazet, resp. Gedore.

Nyní jste na řadě Vy: doplňte svou výbavu!

Soupravy nářadí wt$

Volné sady nářadí

Pokud pro své stávající nástrojové vozíky, bedny a skříně potřebujete nové, resp. další nářadí, naše volné sady nářadí budou správnou volbou. Nemusíte dlouze přemýšlet – vyberte si sadu a hotovo. Pro každou z těchto sad byly předem vybrány ty nejdůležitější typy nářadí.

Sady nářadí v pěnové vložce (shadowboards)

Výhody pěnové vložky pro Vaše nářadí jsou zřejmé: ihned poznáte, když něco chybí. A nářadí je zároveň bezpečně uloženo. Naše pěnové vložky jsou přesně přizpůsobeny rozměrům zásuvek mnoha nástrojových vozíků, dílenských stolů a zásuvkových skříní z našeho sortimentu. Vložky s nářadím Carolus navíc nabízejí možnost rychlého a snadného přizpůsobení šířky a hloubky nožem na požadované rozměry (minimální rozměry š x h 485 x 345 mm).

Následující sady nářadí s pěnovou vložkou jsou vhodné pro nástrojové vozíky:

Pro dílenské stoly jsou vhodné tyto vložky pro nářadí: