Značka
Výška [mm]
740
740
1930
1930
-
Šířka [mm]
460
460
2400
2400
-

Skříňové vozíky, manipulační vozíky

Přejete si řešení pro nekomplikovanou a praktickou vnitropodnikovou dopravu? Trefa! Nabízíme množství různých skříňových vozíků – od koše z drátěné mřížky nebo drátěného skříňového vozíku až po uzamykatelný plechový skříňový vozík se sklopnou podélnou stěnou. Vyberte si vhodný produkt podle účelu použití, nosnosti a prostorového objemu.

V kategorii Skříňové vozíky, manipulační vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Gmoehling, HelgeNyberg, Kongamek, ZARGES, EUROKRAFTbasic, QUIPO, PRESTAR.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 164
Změnit náhled:

Let it roll! Skříňové vozíky pro přepravu břemenNaše mobilní univerzální přístroje jsou neodmyslitelnou součástí logistiky v provozu: drátěné vozíky, prodejní kontejnery, logistické boxy, manipulační vozíky – pro každou oblast použití, která vás jen napadne, nabízíme u KAISER+KRAFT vhodný pojízdný nosič nákladu. A stejně jako u všech produktů z našeho sortimentu, i u dopravních vozíků slouží konstrukce, materiál a velikost danému účelu a nadřazenému cíli: maximální užitná hodnota pro firmu a personál.Klinická čistota nebo robustnost pro drsné podmínky? Skříňové vozíky pro každou potřebuMusíte dodržovat hygienické standardy? Hliníkový skříňový vozík je odolný proti korozi, pachově neutrální a snadno se čistí. Se sklopnou bočnicí nepředstavuje nakládání a vykládání žádný problém a s objemem až 1050 l se do něj vejde opravdu hodně. Nebo hledáte praktický dopravní přístroj pro expedici zásilek? Co takhle vychystávací vozík s mřížkovými stěnami? Tak funguje efektivní tok materiálu: štíhlý, praktický a zároveň zatížitelný díky stabilní konstrukci z ocelových trubek, se sadou otočných a pevných kol z polypropylenu s lehkým chodem. Přitom si nemusíte dělat žádné starosti o vaše podlahy, protože manipulační vozíky z našeho e-shopu jezdí na dopravních kolech odolných proti oděru a nezanechávají stopy, ani když přepravují těžký náklad.Ostatně, těžké je v provozu každou chvíli něco, takže pro vás máme univerzální řešení: robustní skříňové vozíky s konstrukcí z ocelových úhelníkových profilů se stěnami z MDF desek jsou ideální například pro materiál určený k likvidaci. Nosnost až 500 kg je solidní nabídkou i pro přechodné skladování, především v případě, kdy z důvodu vybavení skladu bude dočasně nedostatek úložného prostoru. A pokud se něco může vyhodit rovnou, nabízíme pestrý sortiment odpadkových košů.S víkem nebo bez?Bezpečnost především – aby přepravovaný materiál v našich skříňových vozících bezpečně zůstal, jsou nabízeny s uzamykatelným víkem. Stačí nasadit visací zámek do příslušných ok a hotovo. Úplně jinak to však vypadá, pokud si přejete snadný přístup k přepravovanému materiálu nebo pokud mají být rollkontejnery použity k prezentaci zboží. Se sklopnými stěnami nebo otevřenou stranou, nabídka našich všestranně využitelných vozíků zde vyhoví téměř všem požadavkům. Přesto byste potřebovali něco navíc? Kontaktujte nás, rádi pro vás zpracujeme nabídku.