800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Balíkovací lisy

S balíkovacími lisy snížíte objem odpadů. Kartonáže, fólie a papír slisují až o 95 %. Ideální řešení při likvidaci odpadu z nejrůznějších materiálů. Výsledek: balíky, které lze snadno přepravovat a které optimálně využijí kapacitu nákladního automobilu a tím ušetří drahé a neekologické cesty navíc. Z odpadu pak také vytvoří cennou surovinu.
Bylo nalezeno 0 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 0 výrobek/-ků/-ky
Balíkovací lisy: vejde se i to, co se jinak nevejde. Třídění, lisování, odvoz, recyklace: abychom shrnuli účel a smysl balíkovacích lisů, potřebujeme vlastně pouze tato čtyři slova. Rádi Vám však poskytneme i podrobnější popis: balíkovací lisy jsou stroje, pomocí kterých lze slisovat různé materiály, aby je poté bylo možné s úsporou místa přepravit nebo recyklovat jako druhotnou surovinu. Může se jednat o nádoby z plastu nebo kovu, obaly z lepenky nebo kartonu, ale i o řezivo, fólie, vláknité materiály, PET lahve a ostatní výrobní zbytky všeho druhu. Ne nadarmo jsou takové balíkovací lisy běžně nazývány spíše lisy na odpadky, lisy na odpad nebo lisy na papír. Na názvu však samozřejmě vůbec nezáleží: balíkovací lisy slisují materiály všeho druhu až o 95%, vytvoří z odpadů druhotné suroviny a ještě přitom ušetří místo a peníze. Stručně: pokud ve Vaší firmě vzniká větší množství odpadů a dosud nemáte žádný balíkovací lis, pak je nejvyšší čas si nějaký pořídit! Jaký balíkovací lis byste si přáli? Balíkovací lisy mohou být zhruba rozděleny do dvou různých kategorií, vždy se dvěma různými charakteristikami: plně automatický vs. poloautomatický s vertikálním vs. horizontálním směrem lisování. U poloautomatických balíkovacích lisů je materiál podáván ručně, u plně automatických modelů je přísun zajišťován pásovým dopravníkem. Adekvátně velká je potřeba základní plochy, takže automatické balíkovací lisy lze doporučit především tam, kde má být lisován střední až velký objem odpadů, jako například v třídicích nebo likvidačních centrech. A rozdíl mezi vertikálním a horizontálním směrem lisování? Význam je v podstatě zřejmý: u vertikálních balíkovacích lisů je materiál stlačován shora dolů. Potřebují relativně málo místa a jsou vhodné pro menší až střední množství materiálu, např. v maloobchodu nebo i v průmyslových a logistických firmách. Horizontální balíkovací lisy jsou naproti tomu sice nižší, avšak vyžadují o to více místa. Nalezneme je především ve velkoobchodu, v tiskárnách a v zařízeních pro likvidaci odpadů. A pokud Vám naše nabídka balíkovacích lisů nestačí, naleznete u nás ještě mnoho dalších speciálních produktů pro dílnu a průmysl.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků