Poslední aktualizace: 23.03.2020, 14:52 

KORONAVIRUS (SARS-CoV-2): AKTUÁLNÍ INFORMACE

JAK PRACUJEME

Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás na prvním místě. Z důvodu prevence část našich zaměstnanců pracuje z domova. Snažíme se, aby toto opatření nemělo žádný vliv na vysokou kvalitu služeb, na kterou jste u nás zvyklí. 


Jsme Vám k dispozici v pracovních dnech od 7:30 do 17:00 hodin. Objednávat online můžete samozřejmě kdykoliv.


Telefon: 800 950 950                                               E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz                                  Chat: www.kaiserkraft.cz

Telefon: 0800 205 800 

E-Mail: service@kaiserkraft.at

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Veškeré objednávky vyřizujeme bez omezení.

 

Vzhledem k řadě opatření, ke kterým patří zvýšené kontroly na hranicích, může v některých případech dojít k prodloužení termínu dodání. Informujte nás prosím v případě, že přijmete opatření, které by nám neumožnily řádně doručit a předat objednané zboží.

 

Vzhledem k rozhodnutí Krajské hygieny v Olomouckém kraji uzavřít 21 měst a obcí nemůžeme nyní doručit zboží do: Chořelice, Chudobín, Litovel, Myslechovice, Nasobůrky, Nová Ves u Litovle, Rozvadovice, Savín, Tři Dvory u Litovle, Unčovice, Víska u Litovle, Benkov u Střelic, Brníčko, Dětřichov, Dolní Sukolom, Horní Sukolom, Nová Dědina u Uničova, Renoty, Střelice u Litovle, Uničov, Červenka.

HYGIENA

Respirátory, ochranné roušky a desinfekci je stále velmi obtížné na trhu získat. Z důvodu Vaší bezpečnosti odmítáme nakupovat z neověřených zdrojů.

Můžeme Vám však nabídnout celou řadu dalších produktů pro zajištění hygieny, které Vám pomohou v boji s viry a bakteriemi. Hygienici doporučují použití výhradně nádob na odpad s víkem ovládaným pedálem nebo automatickým senzoremČističky vzduchu Vám pomohou významným způsobem snížit koncentraci virů v místnosti.   

HOME OFFICE

Současná opatření omezují pohyb osob. Práce z domova je nyní hlavní možností, jak se styku s větším množstvím osob vyhnout. Nikdo dnes není schopen odhadnout, jak dlouho tato situace bude trvat. Navíc je pravděpodobné, že po této zkušenosti se práce z domova stane běžnou pro více zaměstnavatelů než tomu bylo doposud. Proto je vhodné vaše domácí pracovní místo vybavit ergonomickým stolem a židlí. Vyhnete se tak zdravotním potížím, jakými jsou především bolesti zad nebo hlavy.  

 

Vhodné produkty naleznete zde