BACK TO BUSINESS

Co nyní musíte vědět o organizaci Vašeho firemního provozu.

Po několikatýdenním uzavření dochází k postupnému otevírání firem a obchodů. Politici a vědci se nemohou shodnout na tom, jak dlouho bude třeba počítat s důsledky koronaviru. Pro Vás jako podnikatele je však jasné jedno: firemní provoz musí pokračovat!

Společně to zvládneme lépe: dobrá příprava pro firmu a vhodná prevence proti koronaviru!

KAISER+KRAFT chce Vás a Váš tým podpořit při bezpečném otevírání Vaší firmy, aby byl její provoz dlouhodobě úspěšný. Zde naleznete aktuální informace a doporučení ohledně SARS-CoV-2, abyste mohli efektivně chránit sebe, Vaše zaměstnance a Vaše zákazníky.

Shrnuli jsme pro Vás ta nejdůležitější opatření pro práci podle všech hygienických standardů. Pro každou oblast naleznete ke stažení veškeré informace s praktickým kontrolním seznamem.

MÁME VŠE CO NYNÍ POTŘEBUJETE

DALŠÍ POMOCNÉ INFORMACE K OPATŘENÍM PROTI SARS-CoV-2

PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ K TISKU

Pro každodenní použití doma, při home-office, ve výrobě nebo v kanceláři buďte stále obezřetní.

Rádi bychom vám to usnadnili a můžete si vytisknout našich 10 nejdůležitějších hygienických tipů. Můžete tím do značné míry snížit každodenní rizika.

ŘÍKÁME DĚKUJEME! #STAYHEALTHY

Je čas poděkovat vám všem našim zaměstnancům KAISER + KRAFT v 18 zemích: za vaše nasazení a podporu v této náročné době. A děkujeme vám, že se každý den snažíte pro naši společnost a naše zákazníky odvést to nejlepší. Jste tam, když vás potřebujeme, a dokonce stále s úsměvem na tváři. Díky vaší práci děláme vše, co je v našich silách pro lidi, kteří nás potřebují.

Máte-li jakékoli další otázky, kontaktujte nás zdarma na čísle 800 950 950. Nebo nám pošlete e-mail na adresu kaiserkraft@kaiserkraft.cz.