800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Baterie
Čištěná plocha netto max.
Čištění filtru
Hodinový výkon
Objem
Oblast použití
Odsávání prachu
Pohon zametacích válců
Šířka
Technické vybavení zametacího stroje
Zametací šířka
 

Zametací stroje

Zametací stroje. Nebo evoluce v zametání. Kde dříve vládla čistě síla svalů, přichází dnes do hry lehkost: ergonomické zametací stroje jsou důkladné, efektivní a lehce ovladatelné.
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
6.490,-
EUROKRAFT - Zametací stroj
s 2 bočním kartáčem, ruční
bez DPH
6.890,-
bez DPH
16.900,-
bez DPH
89.900,-
bez DPH
16.900,-
bez DPH
11.900,-
Zametací stroj
s 1 bočním kartáčem
bez DPH
28.600,-
Zametací stroj
zametací systém turbo
bez DPH
9.990,-
Zametací stroj
zametací systém turbo s postranními kolečky na jedné straně
bez DPH
15.900,-
Zametací stroj
zametací systém turbo s extra širokou zametací plochou
bez DPH
18.900,-
Zametací stroj
zametací systém turbo, s akumulátorovým pohonem
bez DPH
od 23.900,-
Zametací stroj
s jednoválcovou zametací lopatou, motorový
bez DPH
37.900,-
Zametací stroj
se systémem tandemových válců, ruční
bez DPH
16.400,-
Zametací stroj
s jednoválcovou zametací lopatou, ruční
bez DPH
14.900,-
Zametací stroj
s tandemovým válcovým systémem, motorový
bez DPH
39.400,-
Zametací stroj
s 1 bočním kartáčem, ruční
bez DPH
2.190,-
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
Zametací stroje
Čisticí přístroje jako zametací stroje a vysokotlaké čističe umožňují profesionální čištění ve všech firemních oblastech a šetří čas. Flexibilní a ergonomické zametací stroje zametají důkladně a beze zbytků a vyžadují pouze minimum síly. Jsou díky tomu vhodné především pro oblasti, ve kterých jsou zapotřebí často opakované úklidové postupy. Velké dvory a dlouhé skladové uličky budou s usnadňujícím zametacím efektem bleskově uklizené. Zametací stroje mohou být z hlediska velikosti a vybavení voleny podle jejich oblasti použití. Všechny modely mají minimálně jeden, často dva boční kartáče z nylonu vysoce odolného proti opotřebení, které usnadňují zametání v blízkosti hran a zajistí také zde čistotu beze zbytků špíny. Kromě toho jsou k dispozici různé zametací šířky, které umožňují rychlý a odborný úklid úzkých uliček i velkých ploch. Co se týče technického vybavení, existují u jednotlivých modelů čisticích přístrojů rozdíly. Větší, vysoce výkonné stroje fungují jako takzvané zametací vysavače a disponují systémem tandemových válců. Spolehlivě vyčistí všechny podlahové krytiny a jsou vybaveny pohonem pro samočinný pohyb vpřed. Menší modely jako ruční zametací stroje jsou provozovány buď čistě manuálně, nebo jsou opatřeny motorovým pohonem zametacích válců a elektrickým vysáváním prachu. Všechna provedení jsou však bez ohledu na vybavení vhodná k odstraňování mokré i suché nečistoty, prachu, písku nebo třísek. Velké zametací stroje bez problémů zlikvidují i větší předměty, například nápojové plechovky.

Profesionální úklid uvnitř i venku
Velkou výhodou zametacích strojů je jejich vhodnost pro vnitřní i venkovní použití. Přístroje jsou flexibilní, lze s nimi snadno manipulovat a při provozu vydávají minimum hluku. Pro venkovní prostory jsou kromě toho k dispozici také zametací stroje s benzinovými motory, a dokonce i přístroje, na kterých lze sedět. Zametací stroje představují pro každý provoz efektivní a pro zaměstnance přátelskou alternativu koštěte a lopatky. Na konci dlouhého pracovního dne by měl hrát ještě důležitou roli úklid pracoviště. Se zametacím strojem lze rychle zachytit a zlikvidovat nečistotu z podlahy – bez ohýbání, ručního zametání a vytírání. Využijte výkonné stroje od KAISER+KRAFT k udržení dokonalé čistoty ve Vaší firmě.
Porovnání výrobků