800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Čerpané množství
Tlak
 

Vysokotlaké čističe

Vysokým tlakem proti nečistotám! Vysokotlaké čističe najdou i ten nejmenší kousek špíny: na podlaze, v rozích nebo štěrbinách, na strojích nebo součástech. Díky speciálním tryskám se nečistoty rychle odstraní.
Bylo nalezeno 9 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
16.900,-
bez DPH
19.800,-
bez DPH
62.900,-
Kaercher - Parní čistič SG 4/4 *EU
d x š x v 475 x 320 x 275 mm
bez DPH
32.900,-
bez DPH
26.900,-
bez DPH
28.900,-
Rady pro nákup zboží v kategorii Vysokotlaké čističe
Bylo nalezeno 9 výrobek/-ků/-ky
Vysokotlaké čističe
Vysokotlaké čističe jsou velmi výkonné. Na poli profesionálních čisticích přístrojů lze nalézt řadu výkonných produktů. Vysokotlaké čističe slouží v mnoha firemních oblastech hlavně jako stroje k čištění podlah. Další oblasti použití jsou však velmi rozmanité a jednotlivé přístroje lze díky rozdílným výkonovým vlastnostem přesně přizpůsobit individuálním potřebám. Pro dobrý čisticí výkon je rozhodujícím aspektem tlak vody. Z tohoto hlediska jsou rozlišovány vysokotlaké čističe pro příležitostné a pro profesionální použití. Pro příležitostné úklidové práce v různých oblastech nabízí značka Kärcher ideální přístroj ve formě nastavitelného vysokotlakého čističe. Lze se tak vyvarovat poškození citlivějších povrchů. Přípojky pro běžné zahradní hadice umožňují flexibilní použití vysokotlakého čističe na téměř jakémkoli místě. Pro pravidelné úklidové práce v profesionální oblasti jsou v nabídce vysokotlaké čističe s tlakovým výkonem až 200 barů. Tyto profesionální přístroje umožňují snadné čištění všech strojů, konstrukčních součástí, provozních ploch a podlah. Systémy s frézami na nečistoty odstraní i úpornou špínu v průmyslové oblasti. Horkovodní vysokotlaké čističe navíc pomocí dieselového hořáku ohřívají vodu a jsou vybaveny velkou nádrží na čisticí prostředek. Tyto vysokotlaké čističe jsou často používány také v myčkách nákladních automobilů. Dalšími prvky vybavení přístrojů jsou například speciální trysky s různými úhlovými nastaveními a systémy proti překroucení.

Ergonomická práce bez únavy s Easy-Press
Velkou výhodou profesionálních čisticích přístrojů je vybavení systémem Easy-Press. Speciální pistole snižují projevy únavy při dlouhodobém používání a umožňují ergonomickou práci s minimální potřebou síly. Čisticí přístroje kromě toho nabízejí také řadu dalších užitečných možností nastavení, které se liší podle daného modelu. Pro Vaši firmu Vám KAISER+KRAFT nabízí profesionální čisticí přístroje v nejvyšší kvalitě od různých dodavatelů.
Porovnání výrobků