Koronavirus (SARS-COV-2): Aktuální informace

NAŠE DOSTUPNOST


Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás na prvním místě. Vzhledem k současné situaci a snaze snížit riziko nákazy koronavirem pracuje část našich zaměstnanců z domu a část zůstává pracovat z kanceláře. Nadále tak pracujeme ve standardním čase: pondělí - pátek, od 7:30 do 17:00. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

Telefon: 800 950 950
E-Mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz
Chat:
www.kaiserkraft.cz

Doprava a dodání

Momentálně neevidujeme žádné zpoždění našich dodávek a zboží dodáváme v potvrzeném termínu. S dodavateli a dopravci jsme v každodenním kontaktu, takže pokud by došlo k posunu termínu dodání Vaší objednávky, budeme Vás ihned informovat.

Pokud na Vaší straně existují překážky nebo omezení ohledně dodání, dejte nám vědět co nejdříve.

Z důvodu zvýšeného zájmu o zboží z oblasti hygieny a sanity se snažíme aktualizovat stav skladových zásob a termíny dodání co nejčastěji.

Vše, co teď potřebujete

"Vše pro firmu" zůstává naším mottem i v těchto turbulentních časech. Proto vám nabízíme produkty, kterými můžete ještě lépe podpořit hygienu, bezpečnost a prevenci. Kromě toho u nás najdete i kvalitní vybavení pro váš home office. Tak jako v běžné kanceláři i zde je důležité efektivně a ergonomické vybavení, abyste mohli dále podávat vysoké pracovní výkony.

Produkty pro Vaší ochranu

Bezpečnostní sortiment

Dodržujte přiměřenou vzdálenost! Vybavte se nyní bariérovými a značkovacími výrobky.

Produkty pro hygienu

Správné hygienické výrobky a důkladné čištění vám pomohou splnit zvýšené hygienické normy. Riziko infekce snižují také produkty, jako jsou odpadkové koše ovládané pedálem nebo senzory, a čističe vzduchu.

Vybavení pro Home Office

Díky vhodnému ergonomickému vybavení nebudete muset doma trpět bolestmi zad. Díky správným produktům může každý pracovat efektivně i doma.

Informační portál Back-to-Business

Chceme Vás, Vaše zaměstnance a spolupracovníky podpořit při návratu do každodenního pracovního života.

Na našem informačním portálu najdete nejnovější doporučení pro ochranná opatření v každém odvětví. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace o tom, jak se můžete dokonale připravit na práci v souladu s novými přísnějšími hygienickými a bezpečnostními pravidly.

Pravidla hygieny – tisknutelný plakát

Top 10 hygienických tipů

Dodržování správných hygienických pravidel pomáhá snížit riziko kontaminace - ať už doma, v domácí kanceláři, ve výrobě nebo v kanceláři.

Věříme že náš plakát s 10 tipy pro hygienu Vám usnadní dodržovat tyto pravidla.

Soubor si nyní můžete stáhnout v tisknutelné verzi: