Balicí stroje

Otevřít karton, vložit výrobek, nalepit nálepku, zboží je zabaleno. Takový může být sled prací na balicím stole. Avšak co když je třeba zabalit křehké zboží? V takovém případě budete postupovat takto: zapnout balicí stroj, vytvořit výplň, otevřít karton, vložit výrobek a obalit výplní, nalepit nálepku, zboží je zabaleno. A jsme u balicích strojů.

Balicí stroje – správná výplň snadno a rychle


Kdo již někdy stál u balicího stolu, ten ví, že pro určité skupiny zboží je správné balení naprosto stěžejní. Především křehké a citlivé předměty musí být dostatečně obloženy výplní, aby bylo zabráněno škodám při přepravě. S balicími stroji už nemusíte skladovat bublinkovou fólii, papír a lepenku pro výplň, protože si ji jednoduše vyrobíte sami. Vždy, když ji budete potřebovat. Po ruce musíte mít již jen role fólie a papíru. Obložení, fixace, vyplnění dutin – to vše bude s výplněmi z balicích strojů snazší. Oblíbená bublinková fólie má nyní vážnou konkurenci.Pro které balicí výplně existuje stroj?


S balicími stroji můžete například vyrábět vzduchové polštáře. Výrobu různých formátů polštářů umožňuje již i malý systém. Vzduch je přitom vháněn do ploché fóliové hadice. Vytvořené vzduchové polštáře lze snadno oddělit díky perforaci. Rychleji už to snad nejde.Jde to i z lepenky?


Nechcete se vzdát kvalitního balení, ale rádi byste pracovali ekologičtěji? Pak bude zřejmě tou pravou volbou skartovač na karton pro výrobu výplňových materiálů. V jediném pracovním kroku s ním můžete přeměnit již použitou kartonáž z příjmu zboží na kartonovou výplň tlumící nárazy. Ušetříte tak nejen životní prostředí, ale i náklady na materiál.Přehled výhod


  • Optimální ochrana křehkého zboží

  • Rychlost a komfort – stroje mohou být umístěny přímo na balicím pracovišti

  • Flexibilita – jeden přístroj umožňuje výrobu různých velikostí výplní

  • Trvalá udržitelnost – ušetříte náklady na skladování a u skartovačů na karton dokonce i materiál


Víte už, kolik toho musí vaše balicí stroje vyrobit?Je důležité vědět, kolik výplní je třeba vyrobit za jakou dobu. Pokud při výběru nového balicího stroje potřebujete pomoc, kontaktujte nás.